Savo pirmąją žvakę pagaminome rankomis. Mus vedė aistra kurti produktus, kurie būtų patikimi nuo pirmojo jų gamybos žingsnio iki galutinio sunaudojimo momento

Iš nedidelio šeimos verslo tapome didžiausiu žvakių gamintoju Lietuvoje

Veiklą vykdome jau ketvirtį amžiaus – 1995 metais Kartenoje, nedideliame miestelyje, įkūrėme žvakių fabriką. Šiandien savo produkciją tiekiame į dešimtis užsienio šalių. Didžioji dalis procesų yra automatizuoti ir atitinka aukščiausius kokybės bei ekologijos standartus. Mūsų asortimente – gausus vidaus ir lauko žvakių pasirinkimas.

Tikime, kad žvakių gamyba ir naudojimas gali būti visiškai tvarūs

Naudojame vis daugiau energijos ir žaliavų, gautų iš atsinaujinančių šaltinių: saulės šviesos, biologinės kilmės degios masės, augalinės kilmės plastiko, perdirbto plastiko. Pirmieji Lietuvoje pakeitėme žvakių indelių žaliavas medžiagomis, kurios dera su žiedinės ekonomikos principais. Dalis mūsų produkcijos turi „Nordic Swan Ecolabel“ sertifikatą.

Branginame savo reputaciją

Kai sakome, kad žvakė pagaminta iš augalinės kilmės žaliavų ir dega iki 20 valandų – užtikriname, kad taip ir yra. Įmonėje sukurtas verslo modelis ir mūsų produkcijos gamybos būdas leidžia patenkinti įvairių klientų poreikius – nuo mažų prekybos kompanijų iki užsienio prekybos tinklų. Tikime, kad tai viena iš priežasčių, kodėl mūsų darbuotojai, partneriai bei klientai skaičiuoja ne pirmą bendros veiklos dešimtmetį su mumis.

Ką turime dabar – atspindi mūsų praeities veiklą.
O kaip kuriame šiandien – taps visų ateitimi

Mūsų sertifikatai ir narystės

geralda-rspo-removebg